Zave

Liisi järelmaks

Kas Sul on kodus tavaliselt pigem külm või palav? Kas õhk käib ringi või on pigem umbne? Või on õhk ehk hoopis liiga kuiv või niiske? Pealtnäha väikesed nüansid õhukvaliteedis avaldavad suurt mõju nii meie enesetundele kui tervisele üldiselt.

Eesti kliima võib olla väga heitlik – nelja aastaaja jooksul saab näha nii lund, tuisku, rahet, vihma, tuult ja tormi kui ka aegajalt lämmatavat palavust. Selleks, et kodus oleks alati mõnus olla ja muutuvad ilmastikuolud ei muudaks kodutemperatuuri elamiskõlbmatuks, on väga heaks abimeheks õhksoojuspump. Esialgne investeering saab kiiresti tasutud: õhksoojuspump kestab kaua, teeb Sinu eest kütmise või jahutamise töö ära automaatselt ning aitab stabiliseerida energiakulusid. Peagi saabuva hilissügise ja talve ootsuses on Liisil käimas õhksoojuspumpadele kampaania, mis kehtib kõikidele KliimaMarketi soojuspumpadele.


Selleks, et Sul oleks kodus alati mõnus olla ja tagatud oleks parim õhukvaliteet, tasub teha investeering kauakestvatesse kliimaseadmetesse.


Liisi loob paindlikud makselahendused

  • Maksepuhkus kuni 6 kuud 
  • Intress 14,9%
  • Lepingutasu 2%
  • Sissemakse 0 €
  • Haldustasu 0 €

Ettenägematute makseraskuste tekkimisel ja kohesel teavitamisel leiame üheskoos 

sobiva lahenduse.


1 000 € perioodiks 48 kuud on kuumaks 33 €

(Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest)

NB! Järelmaksupakkujaks on Holm Bank AS. Iga laen on finantskohustus. Kaalu oma otsust hoolikalt – tutvu laenulepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Krediidi kulukuse määr on 29,15% järgmistel näidistingimustel: kauba/teenuse maksumus 1000 €, lepingu periood 48 kuud, fikseeritud intressimäär 14,9 % laenusummalt aastas, lepingutasu 20 €, krediidisumma 1000 €, maksete kogusumma 1616,87 eurot ja tagasimaksete summa 1616,87 eurot.


Maksa e-poes 60 sekundiga!


Allkirjasta mugavalt ja turvaliselt ID-kaardi, mobiil-ID või Smart-ID’ga. 


Liisi lepingueelset teavet järelmaksu taotlejale loe siin.Klienditugi
Liisi järelmaks