Liisi järelmaks

Kas Sul on kodus tavaliselt pigem külm või palav? Kas õhk käib ringi või on pigem umbne? Või on õhk ehk hoopis liiga kuiv või niiske? Pealtnäha väikesed nüansid õhukvaliteedis avaldavad suurt mõju nii meie enesetundele kui tervisele üldiselt.

Eesti kliima võib olla väga heitlik – nelja aastaaja jooksul saab näha nii lund, tuisku, rahet, vihma, tuult ja tormi kui ka aegajalt lämmatavat palavust. Selleks, et kodus oleks alati mõnus olla ja muutuvad ilmastikuolud ei muudaks kodutemperatuuri elamiskõlbmatuks, on väga heaks abimeheks õhksoojuspump. Esialgne investeering saab kiiresti tasutud: õhksoojuspump kestab kaua, teeb Sinu eest kütmise või jahutamise töö ära automaatselt ning aitab stabiliseerida energiakulusid. Peagi saabuva hilissügise ja talve ootsuses on Liisil käimas õhksoojuspumpadele kampaania, mis kehtib kõikidele KliimaMarketi soojuspumpadele.


Selleks, et Sul oleks kodus alati mõnus olla ja tagatud oleks parim õhukvaliteet, tasub teha investeering kauakestvatesse kliimaseadmetesse.


Liisi loob paindlikud makselahendused

  • Maksepuhkus kuni 6 kuud
  • Kuni 500€ intress 14,9%
  • 500€ kuni 1000€ intress 12,9%
  • Üle 1000€ Intress 9,9%
  • Lepingutasu 3%
  • Sissemakse 0€
  • Haldustasu 0€

Ettenägematute makseraskuste tekkimisel ja kohesel teavitamisel leiame üheskoos

sobiva lahenduse.


1 000€ perioodiks 48 kuud on kuumaks 30€

(Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest)

NB! Järelmaksupakkujaks on Holm Bank AS. Iga laen on finantskohustus. Kaalu oma otsust hoolikalt – tutvu laenulepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Krediidi kulukuse määr on 19,91% järgmistel näidistingimustel: kauba/teenuse maksumus 1000 €, lepingu periood 48 kuud, fikseeritud intressimäär 9,9% laenusummalt aastas, lepingutasu 30€, krediidisumma 1000€, maksete kogusumma 1432,33 eurot ja tagasimaksete summa 1432,33 eurot.Liisi lepingueelset teavet järelmaksu taotlejale loe siin.

Klienditugi
Liisi järelmaks