Inimesed, keda ühendab pühendumus keskonnasäästli- kuma tuleviku suunas

Energia  ja energiasääst on meie kirg. Soovime anda oma panuse energia- ja keskkonnasäästliku tehnoloogia laialdasele kasutuselevõtmisele ja püüame nakatada sellega ka oma kliente. 


Kas ka Sina oled mõelnud, kuidas saaksid anda oma panuse keskkonnasäästlikuma tuleviku suunas? Kui nii, siis hüppa paati, sest oled sattunud just õigesse kohta. 


Energiaekspertide ja -entusiastidena on meil Sulle pakkuda selleks ideaalne lahendus! Saad oma panuse anda, valides oma koju või kontorisse soojuspumba - energiasäästliku, kuluefektiivse ja keskkonnasõbraliku kütte- ja jahutuslahenduse.  Vajad veel veenmist? Võta ühendust meie ekspertidega ja kõik Sinu küsimused leiavad vastuse ning kodu parima energialahenduse!


Tutvu meeskonnaga

Müügijuht

Tanel Trisberg

Tanel on tõenäoliselt kõige parem õhksoojuspumpade müügispets Eestis. Kõik see on tulnud läbi 5 aastase kogemuse uute seadmete müügis. Ta on kui kameeleon, kes suudab hämmastavalt võtta kohe kliendiga sama poole ja leida parima lahenduse kliendi väljakutsele. Hämmastav, kas pole! Tõenäoliselt on selle visaduse taga läbi elu teda tagant kihutanud kirg spordi vastu. Kullaprooviga mees!
Helista:+372 6010295

Müügijuht

Mihhail Kaminski

Kui kusagil on potentsiaali olla omakorda kogenuim ja peagi ehk ka parim soojuspumpade müügispetsialist, siis see on Mihhail. Küll pisut väiksema kogemusega, aga fenomenaalselt töökas. Eriliselt jääb silma oma kohusetundlikkuse, abivalmiduse ja lahendustele orienteeritusega. Alati meeskonna poolt toetatuna suudab ta pakkuda kvaliteetset täisteenust klientidele. Olles õppinud nii teoorias kui praktikas vaid parimatelt. Kliendid kiidavad!
Helista:+372 6010295
TÖÖ KLIIMAMARKETIS

Liitu meie tiimiga

Kui Sa tunned, et oled oma ala professionaal ja valmis uusi väljakutseid vastu võtma, siis võta meiega ühendust ning saada meile oma CV või kontakteeru ZAVE LinkedIn keskkonnas.

MIKS VALIDA SOOJUSPUMP ZAVEST

Soojuspumbad on roheline ja säästev kütte- ning jahutuslahendus. See on parim valik keskkonnasõbralikuma tuleviku suunas.

 • Energiatõhusus

  Soojuspumbad on väga energiasäästlikud aidates säästa raha energiaarvetelt ja vähendada kasvuhoonegaaside heitkoguseid.
 • Kulude kokkuhoid

  Soojuspumpaga saab kodu nii soojendada kui ka jahutada ning ei pea investeerima eraldi süsteemidesse.
 • Keskkonnasõbralik

  Soojuspumbad, olles energiatõhusamad, toodavad ka vähem kasvuhoonegaase ja aitavad vähendada hoone või kodu süsiniku jalajälge. 
 • Taastuvad energiaallikad

  Soojuspumpasid saab toita taastuvatest energiaallikatest, mis vähendab sõltuvust fossiilkütustest ja võitleb kliimamuutustega.
 • Pikaealisus ja turvalisus

  Soojuspumbaga ei kaasne turvariske, süsteemid on lekke- ja tuleohutud ja nende eluiga on kuni 20 aastat või kauem.