Zave

Meie uudised ja nõuanded

Siin leiate infot meie ettevõtte, -nõuannete, -uute toodete jms. kohta.

Õhksoojuspumpade müüdipurustaja

Soojuspumpasid on Eestis paigaldatud juba alates 1993 aastast ja tänaseks on neid kuluefektiivseid kütte- ja jahutusseadmed kasutusel umbes 100 000 majapidasmises Eestis.


Soojuspumbad on roheline ja säästev kütte- ning jahutuslahendus, mis aitab vähendada energiatarbimist, kasvuhoonegaaside heitkoguseid ja jäätmeid. See on parim valik keskkonnasõbralikuma tuleviku suunas.


Et ka meie tulevaste klientide valikuprotseduuri lihtsustada, siis oleme alljärgnevalt kokku kogunud soojuspumpadega seotud teemad, mis klientides ikka ja jälle küsimusi tekitavad ning valearusaamu põhjustavad.


Kui Teil tekib lisaküsimusi, siis võtke meiega ühendust ja leiame koos lahenduse!

11.04.2023

Kuidas valida jahutamiseks õige õhksoojuspump?

Jahutusseadme valimisel on oluline lähtuda hoone planeeringust. Kuna külm õhk on raske, siis see ei liigu nii hästi erinevate ruumide vahel kui soe õhk ning seetõttu räägime jahutusest kui ruumipõhisest lahendusest.


07.03.2023

Tulevik kuulub soojuspumpadele

Riikide pikaajalised süsinikuneutraalsuse saavutamise eesmärgid tähendavad vajadust hakata fossiilsete energiakandjate asemel kasutama rohkem taastuvatest allikatest loodud elektrienergiat. Kuna lõviosa hoonetest kasutab praegu kütmiseks fossiilseid kütuseid, eeskätt maagaasi, võiks üks mugavamaid viise süsteemi vahetuseks olla soojuspump, mis ühest küljest aitab vähendada heitgaase, kuid tuua allapoole ka kütmisega seotud kulusid.
10.02.2023

Mida tasub teada õhksoojuspumpadest

Õhksoojuspump on kütteseade, mille abil kasutatakse loodusest kokku kogutud energiat hoone kütmiseks või vee soojendamiseks. Soojuspumbad kasutavad keskkonda salvestunud soojusenergiat ja seetõttu on need üheks keskkonnasõbralikumaks kütteseadmeks.
11.01.2023

Varasemad artiklid

  • Kõik
  • Üldine
  • Nõuanded
  • Jahutus
  • Virtuaalabi