Zave
MEIST

Õnnelikumad kliendid, väiksemad energiaarved ja väiksem mõju kliimale

Meie eesmärk on pakkuda energiasäästlikke sisekliima- ja taastuvenergialahendusi võimalikult paljudele kodukasutajatele. Loome lahendusi, mis kasutavad võimalikult vähe energiat ja pakuvad meie klientidele võimalikult palju eeliseid Energiasäästlikud õhk-õhk-, õhk-vesi- ja soojustagastussüsteemiga soojuspumbad ning maasoojuspumbad õhu kütmiseks.

MUUDAME MAAILMA, ALUSTADES SINU KODUST

Põhja-Euroopa suurim sisekliimalahenduste jaemüüja

Igal aastal otsustavad tuhanded majaomanikud energiasäästlike sisekliimalahenduste valimisel meie kasuks. Oleme uhked, et saame teenindada kliente kaheksas Euroopa riigis.


Keskendume mõjule -  Meie lahendused ja tooted vähendavad energiatarbimist ja mõju keskkonnale mugavuses ja heaolus järeleandmisi tegemata. Meie ettevõte ja inimesed rakendavad äritegevuses ja teenustes – alates igapäevatoimingutest kuni tarneni – sama jätkusuutlikkuse põhimõtteid.


Keskendume inimesteleSoojuspumbad, konditsioneerid ja päikeseenergia tehnoloogia toovad positiivse muutuse nii kasutajatele kui ka keskkonnale, kuid sobivate seadmete valimine ja ostmine võib olla keeruline. Teeme selle lihtsustamiseks jõupingutusi, et võimalikult palju inimesi otsustaks energiasäästlike lahenduste kasuks.


Meie teekond algas Rootsis, kus oleme pakkunud klientidele energiatõhusaid küttelahendusi alates 1988. aastast, ning nüüd pakume laia valikut nutikaid energialahendusi nii kodukasutajatele kui ka kontoritesse.


MIKS VALIDA MEID?

Lai valik, soodsad hinnad, kiire klienditugi ja palju muud

 • Tipptooted

  Et igaüks leiaks oma vajadustele vastava lahenduse, mis talle meeldib.

 • Parimad hinnad

  Et igaüks leiaks oma eelarvele sobiva lahenduse.
 • Kasutamise lihtsus

  Et igaüks leiaks otsitava lahenduse võimalikult kiiresti.


 • Oskusteave

  Et iga klient saaks ostmisel parimat nõu.

 • Hea teenindus

  Et igaühe päev oleks natukenegi rõõmsam.

 • Kiire tarne

  Et kliendid saaksid hakata võimalikult kiiresti meie tooteid kasutama.