Meie uudised ja nõuanded

Siin leiate infot meie ettevõtte, -nõuannete, -uute toodete jms. kohta.

28 miljoni eurone väikeelamute remondimeede võib avaneda aprillis

Kliimaministeerium loodab, et väikeelamute rekonstrueerimiseks mõeldud 28 miljonit eurot õnnestub kahe aastaga ära kasutada. Toetusvoor avatakse aprillis ja neil, kelle taotlus rahuldatakse, on tööde jaoks aega 12 kuud.
20.02.2024

Septembris saab hakata taotlema ahjuvahetuse toetust

Vana küttekolde asendamise toetuse taotlusvoor suurema õhusaastega piirkondade elanikele avaneb septembris.


Ettevõtlus ja Innovatsiooni Sihtasutuse ( Kredex) toetust saab küsida näiteks vana ahju asemele uue, vähem saastava ahju ehitamiseks või selle soojuspumbaga asendamiseks, aga ka vana katla uue katla või soojuspumbaga asendamiseks. Toetust saab ka oma elamise kaugküttega liitmiseks, teatas kliimaministeerium esmaspäeval.

14.08.2023

Õhksoojuspumpade müüdipurustaja

Soojuspumpasid on Eestis paigaldatud juba alates 1993 aastast ja tänaseks on neid kuluefektiivseid kütte- ja jahutusseadmed kasutusel umbes 100 000 majapidasmises Eestis.


Soojuspumbad on roheline ja säästev kütte- ning jahutuslahendus, mis aitab vähendada energiatarbimist, kasvuhoonegaaside heitkoguseid ja jäätmeid. See on parim valik keskkonnasõbralikuma tuleviku suunas.


Et ka meie tulevaste klientide valikuprotseduuri lihtsustada, siis oleme alljärgnevalt kokku kogunud soojuspumpadega seotud teemad, mis klientides ikka ja jälle küsimusi tekitavad ning valearusaamu põhjustavad.


Kui Teil tekib lisaküsimusi, siis võtke meiega ühendust ja leiame koos lahenduse!

11.04.2023

Mida tasub teada õhksoojuspumpadest

Õhksoojuspump on kütteseade, mille abil kasutatakse loodusest kokku kogutud energiat hoone kütmiseks või vee soojendamiseks. Soojuspumbad kasutavad keskkonda salvestunud soojusenergiat ja seetõttu on need üheks keskkonnasõbralikumaks kütteseadmeks.
11.01.2023

Varasemad artiklid

  • Kõik
  • Üldine
  • Nõuanded
  • Jahutus
  • Virtuaalabi