Õhksoojuspumpade müük – kust soetada soojuspump?

Õhksoojuspumpade kõrgaeg on saabunud – paljude inimeste lemmikuks on saanud just erinevat liiki soojuspumbad, sest nende kasutamine annab võimaluse nii kütmiseks kui ka jahutamiseks. Sellega on ka õhksoojuspumpade müük kasvanud nii Eestis kui ka mujal Euroopas.

Õhksoojuspumpade müük Eestis


Õhksoojuspumpasid müüvad paljud erinevad poed – soojuspumpasid leiab nii ehituspoodidest kui ka soojuspumpade müügile spetsialiseerunud poodidest. Õhksoojuspumpade müük Eestis on viimase viia aasta jooksul tõusnud ja tänu kõrgele nõudlusele toimub soojuspumpade müük pea igas Eestimaa linnas.


Kust soetada õhksoojuspump?


Soojuspumpade edasimüüjaid on palju ja seetõttu tuleb enne soojuspumba soetamist olla kindel pakkuja kvaliteedis ja oskustes. Soojuspump tuleks soetada professionaalselt kütteseadmete müüjalt, kellel on lai ja kvaliteetne kaup ning teadmised sobiva soojuspumba soovitamiseks kliendile.


Samuti tuleb tähelepanu pöörata sellele, kas soojuspumba pakkuja teostab ka paigaldust või vahendab mõne professionaalse paigaldusettevõtte kontakte. Soojuspumpade müük ja paigaldus peaks käima käsikäes. Eelista alati paigaldusettevõtteid, mida edasimüüjad soovitavad!  KliimaMarket pakub soojuspumpade müüki ja paigaldust koos – kogu töö teevad vastava koolituse läbinud spetsialistid.