Konditsioneer ehk kliimaseade tuppa, mis tagab hea õhu

Eestimaises jahedas ja niiskes kliimas mõtleme eelkõige kütteperioodile ja oleme harjunud panustama palju toimivasse küttesüsteemi.

Tihtipeale unustame, et kevad ja suvi võivad olla üpriski palavad. Kõrgete välistemperatuuridega ei pea me mõtlema sellele, kuidas toad soojaks saada, vaid hoopiski sellele, et kuidas stabiilset ja normaalset sisetemperatuuri hoida. Palavad ilmad muudavad ka korterid ja majad väga soojaks, tihti isegi umbseks. Akende lahti tegemine ja õhutamine ei ole variant, kuna päeval toob see veelgi sooja õhku tuppa ja alles õhtul pakub jahutus siseruumidesse.


Sellisel perioodil on vajalik soetada kliimaseade tuppa, mis jahutab ja värskendab ruume. Konditsioneer on lahendus sisekliima stabiilsena hoidmiseks.


Konditsioneer tuppa?


Konditsioneer jahutab, värskendab, puhastab siseruumide õhku. Kaasaegsed konditsioneeride seadmed võimaldavad ka õhuniiskuse vähendamist ning halbade lõhnade eemaldamist. Samuti on võimalik soetada seade, mis täidab kahte funktsiooni: talvel kütab ja suvel jahutab. Selliseid seadmeid nimetatakse inverter-tüüpi seadmeteks ja need sobivad Eesti kliimas aastaringseks kasutamiseks.


Unustage palavad ja umbsed toad, konditsioneeriga saavutate ideaalse ja stabiilse sisetemperatuuri. Hea sisekliima tagab omakorda hea une ja meeleolu kodus!

Valige parim konditsioneer tuppa KliimaMarketist. Kui vajate abi seadme valikul, siis pöörduge meie poole!