Zave

Õhksoojuspumba ja kliimaseadme remont

Õhksoojuspumbad on vastupidavad kliimaseadmed, kuid vaatamata sellele tuleb neid järjepidevalt hooldada, et tagada efektiivne ja energiasäästlik toimimine.

Pikaajaliselt mitte hooldatud kliimaseade võib halvemal juhul lakata töötamast ja vajab suuremaid parandustöid.


Kliimaseadmete remont tuleb alati teostada väljakoolitatud spetsialistide poolt. Õhksoojuspumba remont on teenus, mida pakub pea iga kliimaseadmete edasimüüja. Kui sinu soojuspump on rikkis ja ei tööta üldse, siis pöördu KliimaMarketi ekspertide poole ja meie hoolitseme edasi selle eest, et soojuspump saaks parandatud.


Kõikide kliimaseadmete remont, sh soojuspumba remont, on garantii kehtivuse perioodil teostatud edasimüüja poolt ja tasuta. KliimaMarket annab kõikidele enda soojuspumpadele 5-aastase garantii.


Õhksoojuspumba remont on garanteeritud ka pärast garantiiaja lõppu, sellisel juhul tuleb aga arvestada, et kõik kaasnevad kulud tuleb tellijal ise katta.


Millal on vajalik soojuspumpade remont?


Kliimaseadmete remont on vajalik vaid siis, kui soojuspump ei tööta, ei puhu soojust või tekitab helisid, mida varem ei ole olnud.


Soojuspumba hoiab töökorras pidev puhastamine, mida tuleb teha enne ja pärast kütteperioodi algust. Puhastada tuleb suuremast tolmust filtrid, mis asuvad soojuspumba paneeli sees.


Sügisel tasub kontrollida, et soojuspumba välisosa oleks puhas lehtedest ja puuokstest ning talvel suuremast lumest ja jääst. Kõik võõrkehad õhksoojuspumba välisosas takistavad soojuspumba tavapärast töötamist.


Kui soojuspump töötab ka pärast sise- ja välisosa puhastamist ebatavaliselt, siis tasub ühendust võtta ekspertidega, et tellida soojuspumba remont või ülevaatamine.


Küsi pakkumist KliimaMarketist – kliimaseadmete remont Tartus, Tallinnas, Pärnus ja mujal Eestis.